O Tasty&Healthy

0 Flares 0 Flares ×
O czym jest blog Tasty&Healthy?
O zdrowym odżywianiu (które dla każdego może być trochę inne!), o stylu życia i o moich sportowych perypetiach- czyli trochę o bieganiu.
Kto jest autorem bloga?
Autorem treści na blogu Tasty&Healthy jest mgr dietetyki Agnieszka Kaczorowska.
Czy mogę kopiować treści bloga?
Jasne! Nie jestem samolubna, podzielę się ;) Jednak w miarę możliwości podaj nas w źródle, albo daj znać w komentarzu.
Czy stosowanie się do porad zamieszczonych na blogu tasty-and-healthy.blog.pl zastąpią wizytę u dietetyka?
NIE. Stosowanie się do porad zamieszczonych na stronie www.tasty-and-healthy.blog.pl jest na własną odpowiedzialność. Aby mieć pewność, że Twoja dieta jest odpowiednia dla Ciebie skonsultuj się z dietetykiem indywidualnie. Pamiętaj! Każdy z nas jest inny i to, co służy mi nie musi służyć Tobie!
Zachęcamy do regularnego odwiedzania bloga, strony na Facebook’u i profilu na Instagramie oraz do zapoznania się z ofertą usług dietetycznych! UWAGA! Chwilowo KONTAKT jedynie przez adres e-mail i facebook!
Zachęcam do pozostawiania po sobie śladu w postaci komentarzy, like’ów itp. – dajcie nam znać, czy to co robię w Sieci ma sens, co ewentualnie zmienić, a co jest na tak! Pamiętajcie- jestem tu dla Was!
One comment on “O Tasty&Healthy
 1. Dzień dobry,

  reprezentujemy startup, który zajmuje się prowadzeniem dynamicznie rozwijającego się portalu internetowego, którego głównymi czytelniczkami są kobiety. Natrafiliśmy na Pani witrynę wertując dziesiątki blogów i profili w mediach społecznościowych. Uważamy, że publikowana przez Panią treść jest bardzo wartościowa i oryginalna, w związku z tym chcielibyśmy przedstawić Pani propozycję współpracy z naszym portalem.

  Krótko o naszym flagowym projekcie
  Portal KobiecePorady.pl został uruchomiony pod koniec maja b.r., który bardzo krótkim czasie zdobył grono wiernych czytelniczek. Świadczy o tym liczba codziennych wizyt, która oscyluje w granicach 60 tysięcy użytkowników. Żeby nie być gołosłownym, zamieszczamy link do statystyk z Google Analytics: https://easebyte.pl/share/kobieceporady.pl.png

  Prosilibyśmy o informację, czy byłaby Pani zainteresowana współpracą barterową? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla blogerów, którą z chęcią Pani przybliżymy.

  Jeśli wyrazi Pani chęć współpracy, z przyjemnością prześlemy naszą propozycję.

  Z góry dziękujemy za odpowiedź,

  pozdrawiamy,
  Zespół KobiecePorady.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>